+48 61 10 21 368
Aleja Jana Pawła II 1 64-520 Obrzycko

Noc Bibliotek 2020 już za nami!
Był to wieczór pełen wrażeń!
Dzieci były zafascynowane możliwością przeprowadzania eksperymentów, które prowadziła Pani Magdalena Suska – Suwała. Było wybuchowo! 😉
Była Klimatyczna Strefa Mola Książkowego, zabawy plastyczne oraz pokaz bajek z retro projektora, który wywołał spore zainteresowanie wśród młodych uczestników Nocy Bibliotek. Dzieciaki były bardzo zadowolone!

Nie lada atrakcje czekały także na młodzież i dorosłych. Rozpoczęliśmy prelekcją Pana Paweł Klause, podczas której udowodniono nam, że ekologia nie zawsze jest ekologiczna. Warto było usłyszeć tę prelekcję, podczas której mówca z dużą dawką humoru i elokwencji naświetlił nam problemy związane z ekologią w nieco innym świetle.
Wręczone zostały nagrody – niespodzianki dla uczestników naszego konkursu online pt. “Klimatyczne miejsce na czytanie”

Pani Anna Machowska z Chest of Colors podzieliła się z nami swoją pasją, jaką jest świat miniaturek. Uczestnicy mogli podziwiać dzieła tej wielokrotnie nagradzanej podczas międzynarodowych wystaw artystki. Pani Anna opowiadała o procesie tworzenia, o relacjach, jakie panują w środowisku malarzy miniaturek, o pobudkach tworzenia, odpowiadała także na pytania widowni. Z pewnością była to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na własne oczy tak misternie wykonane figurki. Pani Ani gratulujemy talentu!

Na pożegnanie odbył się wernisaż wystawy pt. “Bliżej” Związek Polskich Fotografów Przyrody, Okręg Wielkopolski. Zdjęcia wywołały ogromne poruszenie wśród publiczności.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia podczas przyszłorocznej Nocy Bibliotek! Liczymy na to, że koronawirus odpuści i będziemy mogli spotkać się w bardziej sprzyjających okolicznościach, już w nielimitowanej edycji! 😉😉😉

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w Albumie “Noc Bibliotek 2020”

Dziękujemy Pani Beata za wsparcie fotograficzne 😄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *