+48 61 10 21 368
Aleja Jana Pawła II 1 64-520 Obrzycko
1 marca to Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza.
Z tej okazji przyszli nas wyściskać drugoklasiści z Zespół Szkół w Mieście Obrzycko. Zwiedzili naszą bibliotekĘ, poznali tajniki pracy bibliotekarza, przekonali się, że w bibliotece można się ZABUJAĆ!😉🙃🥰Najważniejszym punktem programu było Uroczyste Pasowanie na Mola Książkowego BPGO – dzieciska obiecały pochłaniać książki i często bywać w bibliotece. Liczymy, że dotrzymają obietnicy i dzięki temu uda im się odkryć tajemnicę naszej biblioteki (tak, tak, każda biblioteka ma swoją tajemnicę – można ją poznać jedynie poprzez częste wypożyczanie książek).
Były i poczytajki i warsztaty plastyczne, podczas których nasze mole stworzyły fantazyjne projekty biblioteki marzeń. Na koniec puszczamy oczko do Pani Pauliny z Biblioteka Szkoły Podstawowej w Obrzycku i ślemy pozdrowienia, bowiem dzieciaki przygotowały dla Pani małą niespodziankę.
Dziękujemy Pani Joanna Nitek oraz dzieciakom z klasy drugiej za te przemiłe odwiedziny, przytulasy i upominek. Do zobaczenia w bibliotece – oby jak najczęściej! I pamiętajcie Moliki – CZYTANIE JEST W DECHĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *