+48 61 10 21 368
Aleja Jana Pawła II 1 64-520 Obrzycko
Wczorajszy wieczór w naszej bibliotece to kolejny przystanek na trasie 23 koncertów Postamana po Polsce, z których część dochodów przeznaczony jest na pomoc Ukrainie.
Artysta oczarował licznie zgromadzoną publiczność nie tylko swoją muzyką, ale i przemyśleniami na temat sytuacji w kraju, z którego pochodzi – Ukrainy, wlewając w nasze serca nadzieję i otuchę, że dobro zwycięży i ta straszna wojna tocząca się tuż za naszą granicą w końcu się zakończy. Muzyka Postmana dała nam wytchnienie, chwilę zapomnienia, optymizm, którego chyba każdy z nas w tych trudnych czasach tak bardzo potrzebuje.
Przed koncertem nasi goście mieli okazję posmakować przepysznych pierogów (1500 sztuk!) i wyśmienitego barszczu ukraińskiego przygotowanego przez Panią Anię oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Ordzinie. Można było również stanąć przed obiektywem Focus Na Szwendanie – Beata Szymkowiak, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dochód z tych działań również był przeznaczony na pomoc Ukrainie.
Do skarbonek zebraliśmy łącznie 3282 zł! Dziękujemy!!! To dzięki Waszej hojności udało się tyle zebrać!!!😃Wszystkie pieniądze ze zbiórki Postman przeznaczy na pomoc Ukrainie.
Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do zorganizowania wczorajszego koncertu: ekipie Jancowo, Pani Ani, Koło Gospodyń Wiejskich w Ordzinie, Focus Na Szwendanie – Beata Szymkowiak, Pani Iwona Krychowiak, Borówka Music. Bez Was to by się nie udało!
Poniższe zdjęcia z koncertu autorstwa Focus Na Szwendanie – Beata Szymkowiak – dziękujemy za możliwość udostępnienia!
Do zobaczenia na następnym koncercie!
+39

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *