+48 61 10 21 368
Aleja Jana Pawła II 1 64-520 Obrzycko

15 grudnia w naszej Bibliotece odbył się koncert kolęd.
W świąteczny nastrój licznie zgromadzoną publiczność wprowadziła młodzież uczestnicząca w warsztatach
wokalno – aktorskich prowadzonych przez Panie
Magdalenę Janicką oraz Monikę Kijek. W repertuarze pojawiło się siedem utworów. Wykonawcy śpiewali chórem oraz solo, wykazując się przy tym dużą muzykalnością. Młodzież towarzyszyła również w śpiewie Pani Magdalenie Janickiej, która wykonała nastrojową pastorałkę.Dużą odwagą wykazała się trzyletnia Julia, która pięknie zaprezentowała swoje umiejętności wokalne przed publicznością.
Młodzi wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Z kolei publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.
Gościem specjalnym tego udanego wieczoru był sam święty Mikołaj, który częstował wszystkich zgromadzonych cukierkami.
Wieczór kolęd już za nami, z pewnością pozostanie na długo w pamięci młodzieży, która miała zaszczyt zaśpiewać ze znakomitymi artystkami, Panią Moniką Kijek oraz Panią Magdaleną Janicką. Mamy nadzieję, że również dla zgromadzonych na widowni koncert był zapowiedzią radosnego przeżywania zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Pani Magdalenie Janickiej oraz Pani Monice Kijek za poprowadzenie niezwykle ciekawych warsztatów wokalno – aktorskich, oraz za przygotowanie znakomitego koncertu.
Dziękujemy świętemu Mikołajowi za to, że zechciał nas odwiedzić i osłodzić nam wieczór kolęd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *