Tydzień Bibliotek trwa i z tej okazji gościliśmy dziś Przedszkolaków z Gaju Małego.
Tematem dzisiejszego spotkania były drzewa i ich rola w naszym życiu. Dzieci dzieliły się swoją wiedzą na temat drzew, wysłuchały też opowieści pt. „Bajka o drzewie” Elizy Piotrowskiej. Powstały też fantastyczne bajkowe drzewa, dzieci wykazały się dużą kreatywnością i fantazją. 
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do naszej biblioteki jak najczęściej!




























Dodaj komentarz