Finał tegorocznego Tygodnia Bibliotek – wernisaż wystawy malarstwa Marka Matusiaka.
Artysta zaprezentował swoje prace, opowiadając o swoich inspiracjach. Podczas wernisażu był czas na wymianę myśli przy kawie i słodkim poczęstunku. Ponadto Marek Matusiak obdarował gości tomikami wierszy swojego autorstwa.
Wystawę można zwiedzać do 29 maja w holu Urzędu Gminy w Obrzycku.






















Dodaj komentarz